Farmasi Eylül Katoloğu 2018

Farmasi KatalogFarmasi Eylül Katoloğu 2018, Katalog fiyatından %30 indirimli sipariş ver.

Eylül Katoloğu 1-30 eylül tarihleri arasında geçerlidir, Farmasi online katalog incele,

Farmasinin indirimli ürünlerini yeni katalogda inceleyebilirsiniz, istediğiniz ürünleri üye olmadan indirimli bir şekilde sipariş verebilirsiniz, sitemiz üzerinden sipariş veren ziyaretçilerimize %30 indirim yapılacaktır.

Farmasi Eylül ayında yeni ürünleriyle karşımızda, süper indirimler ve yüksek kazanç sağlayacağınız Eylül ayının fırsatlarını kaçırmayın.

Üye Ol veya Sipariş Ver
Farmasi SiparişÜyelik Formu
Farmasi SiparişHEDİYE KAMPANYASI - Farmasi ve Sitemizin hediye kampanyalarımızı inceleyin. Bilgi almak için bizimler iletişime geçin.

1
180 Puan Hediyesi

Yeni Üyeler Temmuz ayı boyunca 180 puan alışveriş yaptıklarında BB krem ve Maskara hediye olarak gelecektir. 2. ayda 180 puan yaptıklarında 3 adet ürün At kestanesi, Sarımsaklı şampuan, Çay ağaçlı diş macunu hediye olarak gelecek, 3. ayda 180 puan yaptıklarında Parfüm set Hediye olarak gelecektir.

2
750 Puan Hediyesi

Temmuz ayı boyunca 750 puanlık alışveriş yap Temmuz'da ilk siparişinde kol çantası ve şal hediye gelsin!

3
1000 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Temmuz ayı boyunca 1000 puan alışveriş yaptıklarında Sinbo Saç Kurutma Makinesi hediyeyi biz göndereceğiz.

4
1250 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Temmuz ayı boyunca 1250 puan alışveriş yaptıklarında Sinbo Çaycı hediye kazanacak.

5
1500 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Temmuz ayı boyunca 1500 puan alışveriş yaptıklarında Sinbo Mutfak Robotu kazanacak.

6
2000 Puan Hediyesi

Yeni ve Eski Üyeler Temmuz ayı boyunca 2000 puan alışveriş yaptıklarında Arzum Okka Minio Türk Kahve Makinesi kazanacak.

DETAYLAR

Kampanyalar 01-30 Temmuz arasında geçerlidir, Kampanyalar Kişisel PUAN üzerinden yapılacaktır, Katlamalı değildir, hediyeler Temmuz ayının 15 i itibari ile gönderimi yapılacak ve gönderilen kişilerin listesi sitemizde açıklanacaktır, kazanılan ürün kargo bedeli alıcıya aittir, indirimli kargo ile gönderilecektir.
  • Platin Direktör Emine Kabakoz

  • Hemen ÜYE OL

Farmasi online katalog, Farmasi 2018 Nisan Kataloğu, Farmasi Katolog, Farmasi katoloğu, Farmasi online Katolog 2018, Farmasi üye ol, Farmasi üye girişi, sipariş, ürünleri, kullanıcı yorumları, kullananlar, faydaları, nedir, ürünleri nerede satılır, özellikleri, üyelik,
Site Tasarım